Sülearvuti Apple MacBook Pro 14 M4 10/10/16 16Gb 512Gb MacBook Pro 14 M4 10/10/16 16Gb 512Gb
Tootekood: Z1DW-US01 GTIN: 613628260383
Pakkumised
1932,90 € +17,79 € | |||
1937,13 € | |||
2068,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1DW-US01 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1932.90 |
| Max. hind | 2068.92 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib