Sülearvuti HP HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti HP HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: 9G0E8ET GTIN: 198415020826
Pakkumised
1257,50 € −3,70 € | |||
1165,55 € −15,44 € | |||
1167,40 € −3,50 € | |||
1171,09 € −0,28 € | |||
1202,79 € | |||
1231,80 € −2,00 € | |||
1233,80 €* | |||
1233,80 € | |||
1233,80 €* | |||
1241,75 € −3,67 € | |||
1283,69 € | |||
1320,11 € −9,34 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G0E8ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1165.55 |
| Max. hind | 1589.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib