Sülearvuti HP EliteBook 640 G11 Intel Core Ultra 5 135U 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti HP EliteBook 640 G11 Intel Core Ultra 5 135U 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: A37VSET GTIN: 198415289407
Pakkumised
1167,89 € −3,51 € | |||
1082,09 € −3,25 € | |||
1087,05 € | |||
1094,19 € −0,10 € | |||
1122,92 € −3,27 € | |||
1143,50 € +4,00 € | |||
1149,50 € −3,40 € | |||
1153,82 € −3,42 € | |||
1171,40 € +27,90 € | |||
1175,95 € | |||
1227,13 € +3,83 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A37VSET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1082.09 |
| Max. hind | 1459.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib