Sülearvuti Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-PP055W - Ultra 5-226V | 14" | 2880x1800 | 16GB | 512GB | Win11H | AI
Tootekood: 90NB15R3-M00690 GTIN: 4711387798058
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15R3-M00690 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib