Sülearvuti Asus ASUS ZenBook S5406MA-PP018W 14"/16GB/512GB SSD/i5 Ultra W11H
Tootekood: 90NB12H2-M005K0 GTIN: 4711387519820
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB12H2-M005K0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib