Sülearvuti Asus 2in1 Vivobook S 14 Flip OLED TN3402YA-KN355W R5 7430U 14" 2,8K 90Hz HDR Touch 16GB 1000SSD W11
Tootekood: TN3402YA-KN355W GTIN: 4711387559918
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TN3402YA-KN355W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib