Sülearvuti Acer TravelMate P2 16" 16:10 i5-1334U 16GB 512GBSSD W11P
Tootekood: NX.B9GEG.009 GTIN: 4711474308054
Pakkumised
1087,86 € | |||
1112,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.B9GEG.009 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1087.86 |
| Max. hind | 1112.95 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib