Sülearvuti HP HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U 40,64cm (16 Zoll) - WUXGA - 8GB RAM - 256GB SSD - W11P - 1J War (DE) (9C0C4EA#ABD)
Sülearvuti HP HP ProBook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U 40,64cm (16 Zoll) - WUXGA - 8GB RAM - 256GB SSD - W11P - 1J War (DE) (9C0C4EA#ABD)
Tootekood: 9C0C4EA#ABD GTIN: 198415059246
Pakkumised
971,34 € +12,58 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9C0C4EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 971.34 |
| Max. hind | 971.34 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib