Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G7 14" Ultra 5 125U 16/512 WUXGA W11P
Tootekood: 21MR0049GE GTIN: 197531834447
Pakkumised
908,75 € | |||
930,47 € | |||
957,85 € | |||
992,64 € −63,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MR0049GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 908.75 |
| Max. hind | 992.64 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib