Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 AMD G7 14" R5 7535HS 16/512 WUXGA W11P
Tootekood: 21MV001HGE GTIN: 198153150373
Pakkumised
831,75 € | |||
854,86 € | |||
870,60 € | |||
887,22 € | |||
938,20 € | |||
1207,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MV001HGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 831.75 |
| Max. hind | 1207.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib