Sülearvuti Asus Vivobook 15X OLED K3504VA-MA430W - i7-1355U | 15,6" | 2,8k | 120Hz | 16GB | 512GB | W11Home
Tootekood: 90NB10A1-M00HH0 GTIN: 4711387466100
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10A1-M00HH0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib