Universaalrehv Bridgestone Turanza All season 6 DriveGuard RFT ( 235/60 R18 103V Enliten / EV, runflat )
Tootekood: 235/60R18 CTBR 103V TAS6D GTIN: 3286342662510
Pakkumised
278,54 € | |||
360,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 235/60R18 CTBR 103V TAS6D |
| Rehvi laius | 235mm |
| Rehvi profiil | 60 |
| Diameeter | 18" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Gislaved, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 278.54 |
| Max. hind | 360.10 |
| Toode lisatud | 2025-01-01 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib