Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20A7006Q) 14.0" HD+ (1600x900) IPS
Tootekood: 20A7006QMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7006QMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2014-04-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib