Sülearvuti Asus NB X552CL PMD-2117U 15" 4GB/500GB RUS X552CL-SX020D
Tootekood: 90NB03WB-M02850
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB03WB-M02850 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/RUS |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2014-04-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib