Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch (20A7005U) 14.0" WQHD LED (2560x1440) IPS
Tootekood: 20A7005UMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7005UMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2014-04-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib