Sülearvuti Acer E1-570 CI3-3217U 15" ENG/4/500GB W8.1 NX.MEPEL.024
Tootekood: NX.MEPEL.024
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.MEPEL.024 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2014-05-04 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib