Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-4550U (SE) 20A7005UMS
Tootekood: 20A7005UMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7005UMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2014-05-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib