Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon 4G 2014 Intel i5 4300U 1.9GHz 8GB 180GB 14" Windows 7 Professional
Tootekood: 20A70067MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A70067MS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Toode lisatud | 2014-02-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib