Sülearvuti DELL Ultrabook XPS 13 272383555
Tootekood: 272383555
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272383555 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2014-06-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib