Sülearvuti DELL Precision M4800,15.6" QHD+ Anti-Glare LED, 4th Generation Intel Core i7-4800MQ (2.70GHz, 6M Cache), 32GB DDR3 1600MHz, 480GB SSD, NVIDIA Quadro K2100M 2GB GDDR5, HD Webcam, Bluetooth 4.0, Windows® 7 Pro (64bit) ENG
Sülearvuti DELL Precision M4800,15.6" QHD+ Anti-Glare LED, 4th Generation Intel Core i7-4800MQ (2.70GHz, 6M Cache), 32GB DDR3 1600MHz, 480GB SSD, NVIDIA Quadro K2100M 2GB GDDR5, HD Webcam, Bluetooth 4.0, Windows® 7 Pro (64bit) ENG
Tootekood: 8030856701
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8030856701 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 480GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2014-06-17 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib