Lauaarvuti Lenovo 7360B57-28A639P
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core 2 Duo |
| Mälu maht | 4GB |
| Kõvaketta maht | 160GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| VGA port | Jah |
| eSATA | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2014-06-25 |
| Protsessori tüüp | Intel Core 2 Duo |
| Mälu maht | 4GB |
| Kõvaketta maht | 160GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| VGA port | Jah |
| eSATA | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2014-06-25 |
Ole esimene, kes toodet kommenteerib