Sülearvuti Asus VivoBook S 16 OLED M5606WA-MX034W 16 120hz HX 370 32GB 1SSD EN W11
Tootekood: M5606WA-MX034W GTIN: 4711387687475
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M5606WA-MX034W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×2000 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2025-01-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib