Sülearvuti Acer Aspire V3-571G 15.6" HD/ Core i5-3210M /GT640M2GB/4GB/500GB/DVD-RW/BT4.0/6cell/LINUX
Tootekood: NX.RZNEP.004_4GB-TN
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.RZNEP.004_4GB-TN |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2014-07-03 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib