Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 White 32GB 2x16GB 6400MHz CL36
Tootekood: F5-6400J3648F16GX2-RS5W GTIN: 4713294236395
Eripakkumised
Pakkumised
614,87 € −2,05 € | |||
627,17 € +0,92 € | |||
629,30 € +0,89 € | |||
636,35 € −0,35 € | |||
645,60 € +0,90 € | |||
674,60 € +1,00 € | |||
720,35 € +0,64 € | |||
816,56 € +0,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6400J3648F16GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 614.87 |
| Max. hind | 816.56 |
| Toode lisatud | 2025-01-28 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib