Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon Touch 4G 2014 Intel i7 4600U 2.1GHz 8GB 256GB 14" Windows 7 Professional
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2014-08-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib