Sülearvuti DELL Precision M3800,15.6 QHD+ LED TOUCHSCREEN, Intel Core 4th Generation i7-4702HQ (6M Cache, 3.20 GHz), 32GB DDR3 1600MHz, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K1100M w/2GB GDDR5, HD Webcam, Bluetooth 4.0, Windows® 8 Pro (64bit) ENG
Sülearvuti DELL Precision M3800,15.6 QHD+ LED TOUCHSCREEN, Intel Core 4th Generation i7-4702HQ (6M Cache, 3.20 GHz), 32GB DDR3 1600MHz, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K1100M w/2GB GDDR5, HD Webcam, Bluetooth 4.0, Windows® 8 Pro (64bit) ENG
Tootekood: 1964947750
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1964947750 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2014-08-27 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib