Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i7-4550U (SE) 20A70092MS
Tootekood: 20A70092MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A70092MS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Toode lisatud | 2014-08-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib