Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5-4210U (SE) 20A7008EMS
Tootekood: 20A7008EMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7008EMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2014-09-15 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib