Sülearvuti Acer V3-571G 15.6" HD/Core i5-3210M /GT640M2GB/4GB/750GB/DVD-RW/Win8 ENG+ 4GBFlash
Tootekood: NX.RZNEP.045+4GBFL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.RZNEP.045+4GBFL |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Toode lisatud | 2014-09-15 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib