Sülearvuti Acer TravelMate P2 TMP214-54-54XV Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 10 Pro Schwarz (NX.VVEEH.00A)
Sülearvuti Acer TravelMate P2 TMP214-54-54XV Intel® Core™ i5 i5-1235U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 10 Pro Schwarz (NX.VVEEH.00A)
Tootekood: NX.VVEEH.00A GTIN: 4711121154928
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.VVEEH.00A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-02-16 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib