Sülearvuti Sony VGN-FE28H, 15.4 WXGA X-Black, DC T2300 1.66GHz/2MB/667FSB, 1024MB, GF 7400TC 256MB, SATA 160GB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1280 × 800) |
| Kõvaketta maht | 160GB |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 0000-00-00 |








15.01.07 ostsin. Ikka VAIO on VAIO. Töökindlus ja -kiirus, kaasasoleva tarkvara kogus ja disain on lihtsalt üle kõige. Minu meelest palju parem kui mõni Apple-Mac. Maksad samade parameetrite eest rohkem aga Sony tiheda koostöö tõttu Pisipehmega on ta palju kiirem. Soovitan siiralt