Sülearvuti HP ProBook 465 G11 16 FHD+ IPS 7535U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: AD1J1ET GTIN: 198990116921
Pakkumised
773,50 € | |||
664,26 € | |||
706,98 €* | |||
706,98 €* | |||
706,98 € | |||
706,98 € | |||
707,38 € | |||
716,13 € | |||
717,28 € −0,18 € | |||
749,69 € | |||
762,90 € | |||
774,38 € | |||
803,52 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1J1ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 664.26 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib