Sülearvuti Asus ZenBook 14 UX3405CA-QL219W 14 OLED u5-225H 16GB 512SSD W11 EN Silver
Tootekood: 90NB14W4-M00880 GTIN: 4711387842362
Pakkumised
999,00 € | |||
1203,87 € | |||
1228,10 € | |||
1237,15 € | |||
1247,42 € | |||
1095,85 €* | |||
1139,68 €* | |||
1184,43 € | |||
1229,17 € | |||
1254,35 € +0,69 € | |||
1282,31 € +0,68 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB14W4-M00880 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 899.99 |
| Max. hind | 1319.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib