Sülearvuti Asus VivoBook S 14 S5406SA-PP013W 14 120hz 258V 32GB 1SSD EN W11 Mist Blue
Tootekood: S5406SA-PP013W GTIN: 4711387798034
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S5406SA-PP013W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib