Sülearvuti HP Envy x360 2-in-1 14-fa0006ny 14 FHD+ 8840HS 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: B27ZTEA#B1R?/B2B GTIN: 198828544544
Pakkumised
932,41 € | |||
958,37 € | |||
905,84 € | |||
907,95 € | |||
912,42 € −18,57 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B27ZTEA#B1R?/B2B |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 905.84 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-02 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib