Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, INT) Sky Blue
Tootekood: MC6T4ZE GTIN: 195949890468
Eripakkumised
Pakkumised
939,00 € | |||
959,00 € | |||
969,00 € | |||
978,65 € +0,89 € | |||
980,15 € −1,00 € | |||
999,00 € | |||
1032,96 € +0,93 € | |||
1149,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6T4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 939.00 |
| Max. hind | 1149.33 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib