Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: MW123ZE GTIN: 195949838330
Eripakkumised
Pakkumised
997,00 € | |||
969,00 € | |||
989,00 € | |||
999,00 € | |||
1017,26 € | |||
1020,84 € −0,93 € | |||
1047,45 € | |||
1070,14 € | |||
1077,60 € −0,55 € | |||
1115,87 € −0,50 € | |||
1126,02 € −22,98 € | |||
1131,50 € −0,60 € | |||
1154,08 € −1,93 € | |||
1158,49 € −0,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW123ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 969.00 |
| Max. hind | 1158.49 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib