Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MW0X3ZE GTIN: 195949836923
Pakkumised
1147,00 € | |||
1069,00 € | |||
1099,00 € | |||
1105,65 € −117,40 € | |||
1156,01 € −122,19 € | |||
1217,85 € −0,28 € | |||
1249,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW0X3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1349.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib