Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MW0X3ZE GTIN: 195949836923
Pakkumised
1069,00 € | |||
1113,75 € | |||
1129,00 € | |||
1160,35 € | |||
1173,71 € +0,55 € | |||
1178,76 € | |||
1188,60 € | |||
1199,00 € | |||
1220,14 € | |||
1227,90 € | |||
1252,56 € | |||
1393,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW0X3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1393.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib