Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Sky Blue
Tootekood: MC6V4ZE GTIN: 195949891403
Eripakkumised
Pakkumised
1309,00 € | |||
1349,00 € | |||
1399,00 € | |||
1427,03 € | |||
1427,03 € −1,33 € | |||
1682,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6V4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1309.00 |
| Max. hind | 1682.55 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib