Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MC654ZE GTIN: 195949889028
Pakkumised
1341,15 € +2,65 € | |||
1399,00 € | |||
1399,00 € | |||
1403,20 € +0,24 € | |||
1404,11 € −21,94 € | |||
1426,05 € +0,98 € | |||
1463,10 € +15,10 € | |||
1497,39 € +15,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC654ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1341.15 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib