Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MC6A4ZE GTIN: 195949889493
Pakkumised
1399,00 € | |||
1414,33 € +0,31 € | |||
1468,40 € +0,20 € | |||
1479,00 € | |||
1520,00 € | |||
1524,39 € +0,18 € | |||
1564,59 € +3,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6A4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1399.00 |
| Max. hind | 1564.59 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib