Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: MC6C4ZE GTIN: 195949889967
Pakkumised
1399,00 € | |||
1399,00 € | |||
1408,00 € | |||
1412,01 € | |||
1419,05 € −2,90 € | |||
1425,00 € | |||
1431,21 € | |||
1458,20 € | |||
1460,21 € | |||
1510,20 € | |||
1514,00 € | |||
1535,04 € | |||
1547,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6C4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1399.00 |
| Max. hind | 1547.93 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib