Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, INT) Sky Blue
Tootekood: MC7A4ZE GTIN: 195949893360
Pakkumised
1249,00 € | |||
1277,00 € | |||
1199,00 € | |||
1219,00 € | |||
1219,00 € | |||
1239,00 € | |||
1399,00 € | |||
1477,20 € | |||
1727,77 € +1,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC7A4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1727.77 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib