Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MW1J3ZE GTIN: 195949841231
Pakkumised
1277,00 € | |||
1199,00 € | |||
1219,00 € | |||
1271,25 € | |||
1301,31 € | |||
1312,08 € −16,90 € | |||
1327,78 € +6,71 € | |||
1340,67 € +12,89 € | |||
1357,19 € −1,26 € | |||
1383,70 € −1,20 € | |||
1393,00 € | |||
1415,30 € −1,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW1J3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1199.00 |
| Max. hind | 1415.30 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib