Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Sky Blue
Tootekood: MC7C4ZE GTIN: 195949893834
Eripakkumised
Pakkumised
1379,00 € | |||
1399,00 € | |||
1502,50 € −0,70 € | |||
1503,20 € −1,38 € | |||
1723,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC7C4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1379.00 |
| Max. hind | 1723.60 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib