Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T420 Intel Core i5 2540M kuni 3,3 GHz SSD kõvakettaga (L06662HV)
Tootekood: L06662HV
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | L06662HV |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 4GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Optiline seade | DVD kirjutaja |
| Graafikakiirendi | Intel |
| LED ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G/3,5G modem | Jah |
| Displayport | Jah |
| ExpressCard | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2015-01-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib