Mälu CoreParts 32GB KIT DDR3L 1600MHZ ECC/REG 4 x 8 GB
Tootekood: MMD0085/32GB GTIN: 5712505072912
Eripakkumised
Pakkumised
188,94 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMD0085/32GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Low Voltage | Jah |
| ECC RDIMM (Registered) | Jah |
| Min. hind | 180.90 |
| Max. hind | 188.94 |
| Toode lisatud | 2025-03-10 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib