Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5420 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Kasutatud
Tootekood: Dell5420i5-1145G716G512SSD14FHDW11p GTIN: 5901443270881
Pakkumised
288,15 € +0,05 € | |||
310,68 € +0,07 € | |||
311,10 € | |||
318,12 € +0,21 € | |||
321,47 € +0,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dell5420i5-1145G716G512SSD14FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 288.15 |
| Max. hind | 321.47 |
| Toode lisatud | 2025-03-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib