Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5500 i5-8265U 16GB 256GB SSD 15" FHD (US QWERTY) Win11pro Kasutatud
Tootekood: Dell5500i5-8265U16G256SSD15FHDW11p GTIN: 5901443352419
Pakkumised
280,80 € +0,10 € | |||
302,72 € +0,09 € | |||
303,20 € +0,10 € | |||
305,20 € −0,10 € | |||
310,30 € +0,05 € | |||
313,57 € +0,06 € | |||
335,10 € +0,20 € | |||
342,58 € +0,21 € | |||
345,15 € +0,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dell5500i5-8265U16G256SSD15FHDW11p |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 280.80 |
| Max. hind | 345.15 |
| Toode lisatud | 2025-03-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib